Judyta i Krzysiek

Dziękujemy za poprowadzenie naszych poprawin przez DJ z wokalistką z Centrum Rozrywki SPACE. Nie spodziewaliśmy się że będzie lepsza zabawa jak na weselu z orkiestrą i to nie tylko nasze zdanie. Wszyscy chwalili i mówili że dawno się tak nie wybawili 🙂 Pozdrawiamy i mamy nadzieję że jeszcze będziemy na imprezie prowadzonej przez ten duet ?

Justyna

Pan Grzegorz grał na rocznicy ślubu moich rodziców, początkowo rodzice nie byli przekonaniu co do DJ na takiej uroczystości, ale zabawa była przednia, a po północy na naszą prośbę zorganizowane były oczepiny normalnie SZOK jak cioteczki szalały 🙂 POLECAM NIE TYLKO NA WESELA HEHE. SUPER ZABAWA

A i W

U nas na weselu grał DJ z Panią wokalistka. Muzyka, zabawy, konkursy – wszystko super. I dla starszych i dla młodszych po prostu kapitalnie. Trochę znajomych planujących wesele podpytywało później o namiary. POLECAMY!

Grzegorz i Wiola

Polecamy Pana Grzegorza który byl na naszym weselu DJ-em. Zabawa rewelacja wszyscy chwala, wysoka kultura osobista i profesjonalizm. Pozdrawiamy

Kamila i Mateusz

Dziękujemy serdecznie za wspaniałą obsługę muzyczną na naszym weselu.
Świetne tańce i parkiet od samego początku pełny. Widać że DJ i Pani wokalistka znają się na robocie ? Wielki podziw za podejście i pomoc w każdym momencie na weselu. Jesteście SUPER ?

Monika i Paweł

Firma petarda! Wszystko było super, muzyka, atrakcje, zabawy 🙂 Fotograf mistrz, podobnie jak kamerzysta. Polecamy w 100 % 😉

Kinga i Józek

Najlepszy dj i wokalistka!

Karolina i Piotr

DJ z wokalistką Aneta dali czadu, goście byli zachwyceni. Pełen profesjonalizm, dziękujemy za ciężki dym i bańki mydlane było pięknie

Agata i Łukasz

Długo zastanawialiśmy się czy wybrać DJ czy zespół na nasze wesele, ale w sumie zdecydowaliśmy się na DJ a trafiliśmy tu z polecenia naszych znajomych ?
Dziękujemy serdecznie za genialne prowadzenie naszego wesela, lepiej nie mogliśmy trafić. DJ zapewnił nam oraz wszystkim gościom dużo radości, zabawa była cudowna ? Profesjonalizm w każdym calu!
Dziękujemy i pozdrawiamy

Urszula i Paweł

DZIĘKUJEMY za muzyczne powitanie, balony dla dzieci, bańki mydlane, prowadzone zabawy, walczyki, pozytywne emocje, wodzirejski zmysł, strój dla maszynisty… A przede wszystkim za muzykę dla każdego pokolenia.
ŻYCZYMY dalszych takich sukcesów!

Marta i Jurek

Jesteśmy bardzo zadowoleni! Muzyka świetnie dobrana do gustu naszych gości, zabawy bardzo ciekawe, super atmosfera! Polecamy serdecznie!

Monika i Rafał

Serdecznie polecamy Pana Grzegorza!!! Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. My jak i goście zarówno ci starsi jak i młodsi świetnie się bawili. Mielismy obawy, co do wesela z DJ bo nigdy na takim nie byliśmy, ale teraz już wiemy, że to była najlepsza decyzja 🙂 Sam Pan Grzegorz jest profesjonalista i przede wszystkim jest prze sympatyczna i kulturalna osoba! Jeszcze raz polecamy !

Gosia i Łukasz

Dziękujemy bardzo za wspaniałą oprawę naszego wesela było magicznie.
Lepiej wymarzyć sobie nie mogliśmy.
Goście bardzo zadowoleni każdy chwalił DJ 🙂
Polecamy serdecznie bo naprawde warto 🙂

Dominika i Patryk

Najlepsza Pani wokalistka i najlepszy DJ! Tydzień przed weselem zrezygnowalismy z planowanej orkiestry i zdecydowalismy sie na Panstwa i mielismy wielkiego farta, ze byli Panstwo dostępni. Magiczne foletowe światla, banki mydlane, super muzyka, idealne powitanie. Bylo magicznie. Mega profesjonalnie, NAJLEPIEJ! DZIEKUJEMY!

Ewelina i Krzysztof

DZIĘKUJEMY BARDZO za profesjonalną oprawę muzyczną, dekoracje światłem ( szczerze polecam),za super zabawy, fotografię . Jakbyśmy mieli wybierać jeszcze raz to NA PEWNO wybralibyśmy firmę Grzegorza. POLECAMY Centrum Rozrywki Space:). —–> WARTO <—–.

Page: 1 2 3 4