Dodaj swoją rekomendację :)

Opinie

Przeczytaj opinie i referencje moich zadowolonych klientów, którzy podzielili się swoimi wrażeniami z mojej usługi. Dowiedz się, jak stworzyłem niesamowitą atmosferę na ich weselach, jak dopasowałem muzykę do ich gustów i preferencji, jak poprowadziłem zabawy i konkursy, które rozbawiły wszystkich do łez oraz jak zadbałem o każdy szczegół, aby wszystko przebiegło bez zarzutu. Przekonaj się sam, że jestem Dj-em, którego szukasz i skontaktuj się ze mną, aby zarezerwować swój termin.
"Serdecznie Wam dziękujemy! Byliście naprawdę super ❤️ My nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego DJ
i Wokalistki, a goście byli zachwyceni Waszą grą i zaangażowaniem. Polecamy bardzo i serdecznie dziękujemy ❤️"

– Paulina i Damian
"Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem sposobu w jaki duet DJ z wokalistką poprowadził nasze wesele. Repertuar muzyczny starannie dobrany, świetne zabawy, dbałość o szczegóły, a także fajny kontakt to cechy które wyróżniają DJ SPACE’a.
Dziękujemy i polecamy serdecznie"
– Weronika i Bartłomiej
"Polecamy gorąco, pełen profesjonalizm, zgrany duet, każdy na weselu zadowolony. Zabawy oczepinowe oraz muzyka dobrane pod upodobania gości oraz pary młodej. Wokalistka świetnie śpiewa, jeszcze raz serdecznie dziękujemy"
– Emilia i Krzysztof
„Zdecydowanie polecam usługi DJ Space'a wraz z wokalistką! Ich występ na naszym weselu był strzałem w dziesiątkę. Muzyka była świetnie dobrana, a wokal w wykonaniu artystki dodawał niepowtarzalnego klimatu całej imprezie. DJ utrzymywał doskonałą równowagę pomiędzy różnymi gatunkami muzycznymi, dostosowując się do gustów naszych gości. Nie było nudnych momentów, a parkiet taneczny zawsze był pełen energii. Co więcej, wokalistka okazała się prawdziwą gwiazdą wieczoru, dodając do utworów niesamowite emocje i profesjonalizm. Nie było żadnych problemów z organizacją, a komunikacja przed wydarzeniem była jasna i klarowna. Zespół świetnie zrozumiał nasze oczekiwania i potrafił dostosować się do zmieniającej się atmosfery imprezy. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli szukasz dynamicznego i utalentowanego zespołu muzycznego, który sprawi, że Twoje wesele będzie wyjątkowe, to z pewnością powinieneś rozważyć tę ekipę. Dziękujemy!.”
- Manuela i Michał
„Świetny DJ z Wokalistką! Super impreza, bardzo kreatywne zabawy oczepinowe, goście zadowoleni i my również Polecamy!”
Nicola i Filip
„Polecamy serdecznie!
Nie wyobrażaliśmy sobie lepszej zabawy.
Goście zadowoleni, wybawieni.
Pełen profesjonalizm!”
Beata i Konrad
„Polecić to mało!!!
Serdecznie dziękujemy!
Całe wesele poprowadzone profesjonalnie. Dj wraz z wokalistką przejęli inicjatywę i rozbawili naszych gości aż do utraty sił. Świetna Muzyka
i zabawy angażowały dzieci i dorosłych do wspólnej integracji.
To był dobry wybór!''
Adrian i Ola
„Wesele poprowadzone przez Grzegorza i Klaudię w pełni profesjonalnie. Świetny repertuar, który porwał wszystkich gości do tańca od początku imprezy aż do białego rana. Serdecznie dziękujemy 
i polecamy!!! 😉”
Dominika i Maciej
„Serdecznie polecamy!!! Oraz jeszcze raz Dziękujemy❤️.Pan Grzegorz wspaniale poprowadził nasze wesele, wszyscy jesteśmy zachwyceni. Pełen profesjonalizm”
Justyna i Michał 
„Zdecydowanie polecamy Dj Space, oprawa muzyczna super dobrana. Zarówno my jak i rodzinka oraz znajomi bardzo zadowoleni. Dziękujemy za super zabawy i profesjonalnie prowadzone wesele.
Dziękujemy 🙂”
Karolina & Szymek
Obsługą muzyczną na weselach zajmuję się od ponad 10 lat, dzięki temu zebrałem dziesiątki rekomendacji...
Szukaj