Cześć mam na imię Grzesiek i poznasz mnie dzisiaj z nieco innej strony. 

Opowiem Ci dzisiaj trochę o moim nocnym życiu, oraz doświadczeniach jakie gromadzę od ponad 10 lat będąc DJ – wodzirejem weselnym.

A więc do dzieła… 

Zaczynałem jak już możesz się domyśleć niezły czas temu, w sumie to będzie kilkanaście lat od kiedy zagrałem pierwsza imprezę (swoją drogą nieźle ten czas zasuwa)

Pierwsze imprezy to oczywiście jakieś szkolne zabawy, ale muszę przyznać ze bardzo szybko zaczęły się poważniejsze zlecenia aż pojawiła się przygoda z obsługą wesel, która trwa do dzisiaj.

Od około 10 lat specjalizuje się w obsłudze muzycznej wesel, dzięki tak ogromnemu doświadczeniu nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć i poradzę sobie w każdych warunkach.

Obsługując muzycznie imprezy najczęściej spotkacie mnie w towarzystwie uroczej wokalistki o anielskim głosie – tworzymy w ten sposób duet muzyczny DJ wodzireja z wokalistką. 

Jestem też właścicielem projektu Centrum Rozrywki Space – znajdziesz tam więcej usług, sprawdź może coś się przyda- www.centrum-rozrywki.com

W związku z moją profesją w głowie siedzi mi cała masa śmiesznych sytuacji… Wyobraź sobie że kiedyś odebrałem telefon grubo po północy a z drugiej strony słuchawki ktoś zaczął nucić piosenkę i prosił żebym podpowiedział jaki ma tytuł 🙂 

Gdy więc umówimy się na kawę to zarezerwuj sobie więcej czasu 😉 

Do zobaczenia!